לייעוץ שירות והדרכה
ע"י צוות אחיות מומחיות
1-800-3-68-68

אייקון ל 7 על 24

אודות ניאופרם ישראל

ניאופרם ישראל שמה לה למטרה להיות ספק מוביל של פתרונות חדשניים ואיכותיים לקידום הבריאות ואיכות החיים של לקוחותיה.

ניאופרם ישראל, מקבוצת ניאופרם, הנה שותפה אסטרטגית של חברות מובילות ורב לאומיות. מרבית המוצרים של ניאופרם ישראל מהווים מובילי שוק. במשך כל שנות קיומה, החברה הציגה יכולות מקצועיות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה פועלת בתחומים מגוונים בענף הבריאות ואיכות החיים: המטולוגיה, מחלות זיהומיות, מחלות אוטואימוניות, דרמטולוגיה, מחלות יתום, בריאות האישה, בריאות כף הרגל, בריאות וטיפול התינוק ועוד.

חטיבת הטיפול הביתי של ניאופרם ישראל – Home Cure מובילה תפיסת שירות חדשנית לפיה ניתן להנגיש את הטיפול הרפואי לסביבתו הטבעית והתומכת של המטופל – הבית, על בסיס טכנולוגיה עכשווית ומיומנויות רפואיות מתקדמות.

Home Cure מעניקה מענה כולל ללקוחותיה, החל מהדרכה ותיאום השחרור עם הצוות הרפואי בבתי חולים או צוות הקהילה, דרך אספקת והתקנת הציוד, מתן התרופות בבית המטופל, הדרכת ואימון המטופל ומשפחתו, וכלה בליווי ותמיכת צוות מומחה בבית הטיפולי לאורך הטיפול.

העשייה היומיומית של Home Cure מונעת על ידי האמונה כי הצלחת הטיפול הרפואי קשורה באופן ישיר לעקרונות הבאים:

  • התאמת הפתרון לצרכיו של כל מטופל
  • למשפחה חלק ניכר ומשמעותי בהצלחת הטיפול
  • העצמת המטופל ומעורבותו בהליך הטיפולי
  • ניהול צוות רפואי תומך הזמין למטופלים בבית
  • הבנה כי ניתן לשפר את איכות חיי המטופל תוך מתן טיפול בסביבתו הטבעית.

לניאופרם ישראל משאב אנושי ייחודי ומקצועי – בחברה כ-150 עובדים, בעלי מגוון רחב של ידע וניסיון.

דרכה של ניאופרם ישראל מכוונת את צוות העובדים שלה בעשייתם האישית, הארגונית והעסקית, למען לקוחותיה, למען ניאופרם ולמען הקהילה. חטיבת הטיפול הביתי המשווקת את מוצרי הוליסטר מחויבת לחתור להשגת המטרות והיעדים המשותפים תוך שימת דגש על העקרונות והערכים העסקיים, האנושיים והמוסריים אותם החברה מייצגת.

להורדת הקטלוג לחץ כאן

אי שליטה בצואה

אי שליטה בצואה, גורמים וטיפול לחוסר שליטה בשתן או בצואה יש השפעה פסיכולוגית חריפה. הטיפול בחולים עם שלשול דורש זמן רב ומשאבים. וגורם למבוכה אצל המטופל והמטפל כאחד. מחקרים מראים כי בבתי חולים, ובמיוחד בבתי אבות ובמוסדות עם אשפוז ארוך…