לייעוץ שירות והדרכה
ע"י צוות אחיות מומחיות
1-800-3-68-68

אייקון ל 7 על 24

מוצרים בשתי יחידות

בקבוצה זו, השקיות הן חלק נפרד ממגני העור.

ציוד בשתי יחידות
ציוד בשתי יחידות כולל:
1. שקית איסוף – שקית האוספת צואה או שתן.
2. מגן עור – חלק המיועד להדבקה סביב הסטומה כדי להגן על העור. ישנם מגני עור עם שוליים דביקים וללא שוליים דביקים כמו כן, ישנם מגני עור שטוחים וקעורים לגזירה וגזורים מראש.
3. עוגן – טבעת פלסטיק הנמצאת על השקית ועל מגן העור, המספקת חיבור בטוח. על מנת שהחיבור אכן יהיה בטוח, על שני העוגנים להיות באותו הגודל ומאותה משפחת מוצרים.
4. קיום "האוזניים" לחיבור החגורה על השקית מעניק בטחון, מחזיק ומהדק את השקית לבסיס ואת הבסיס לגוף, מסייע למניעת התנתקות השקית מהבסיס וגורם להדבקה בשעה הראשונה להתייצב.

ציוד סטומה בשתי יחידות – יתרונות
ציוד סטומה בשתי יחידות מציג מספר יתרונות למטופל:

  • פטנט "טבעת צפה" – מאפשר את הצמדת השקית למגן העור בביטחון וללא הפעלת לחץ, יעיל מאוד לאחר ניתוח כשהאזור רגיש וכואב.
  • נעילה מרכזית – נעילה מרכזית בין טבעת המגן והשקית להקניית ביטחון בסגירה.
  • מגן העור הינו גמיש במיוחד ובעל פרופיל נמוך.
  • ניתן להסיר את השקית מבלי להסיר את מגן העור ולא לפגוע בעור ע"י תלישה חוזרת.
  • ניתן למקם את מגן העור ביתר קלות סביב הסטומה כיוון שהוא נפרד משקית האיסוף.

ציוד בשתי יחידות –  Conform 2‏
קבוצה זו כוללת מספר מאפיינים ייחודיים ואיכותיים. כמערכת בת שתי יחידות, קבוצת מוצרים זו מספקת דיסקרטיות מרבית, ביטחון ונוחות שימוש.
מגיני העור הינם גמישים, בעלי פרופיל נמוך ונעילה מרכזית הקפית בין טבעת המגן והשקית – להקניית ביטחון בסגירה.

הטבעת הצפה שנמצאת על מגן העור מוגנת בפטנט של הוליסטר ומאפשרת הצמדת השקית למגן (בסיס) בביטחון וללא הפעלת לחץ על הבטן. שיטה זו יעילה ונוחה לאחר ניתוח, כשהאזור רגיש וכואב.

בשקיות של Conform 2, השכבה המצפה את החלק הפנימי של השקית עשויה חומר רך, דוחה ריח ומים שאינו מרשרש. השקיות מצופות בד חיצוני עדין ונעים עשוי כותנה רכה למניעת גירויים.

שקיות איסוף ניתנות לניקוז (שקיות פתוחות)
שקית איסוף הניתנת לניקוז, שקית הנפתחת בתחתיתה לצורך ריקון התוכן מספר פעמים ביום. שקית פתוחה מחייבת סגירה הרמטית בתחתיתה ולשם כך מיישמת הוליסטר את טכנולוגיית Microseal Closure Lock n Roll – מערכת סגירה מהפכנית לשקיות פתוחות, במבנה של "פטריות" המשתלבות זו בזו לביטחון רב יותר, ולסגירה טובה יותר. מערכת הסגירה כוללת כנף נוספת ליתר ביטחון. השקית נסגרת ביעילות גם כשהאזור רטוב. שקית מסוג זה מיועדת לשימוש על ידי מטופלים עם אילאוסטומיות.

שקיות איסוף ניתנות לניקוז- שקיות פתוחות
שקיות איסוף ניתנות לניקוז- שקיות פתוחות

שקיות ניקוז סגורות
את שקיות הניקוז הסגורות לא ניתן לנקז מהתחתית. כאשר השקית מלאה, יש להסירה ולהשליך אותה. שקית מסוג זה מיועדת במרבית המקרים לשימוש על ידי בעלי סטומה של המעי הגס -קולוסטומיה.

שקית סגורה מקסי
שקית סגורה מקסי

שקיות ניקוז ייחודיות לאחר ניתוח
שקיות ברז גדולות עם פתח נרחב ונפח גדול, מתאימות לאחר ניתוח כאשר ההפרשה מרובה. ניתן לחבר לשקית שתן בלילה או להופכה ע"י קליפס לשקית סגורה. שקיות אלו קיימות ב-3 גדלים: 55 מ"מ, 70 מ"מ ו- 100 מ"מ. 

שקיות לשתן
שקית השתן עם "טיפת הזהב" מציינת בבירור מצב פתוח מול מצב סגור למניעת תאונות (הטיפה מציינת מצב סגור). בשקית ישנן שלוש תעלות "אל חזור" למניעת חזרת השתן. לשקיות מסוג זה יש ברז בקצה, כיוון שהן מיועדות לניקוז תוכן נוזלי (בדרך כלל שתן) מן השקית. שקית מסוג זה מיועדת לשימוש בעלי סטומה מסוג יורוסטומיה או הטיית שתן. לשקיות אלה קיים מתאם לחיבור לשקית לילה.

שקיות שתן
שקיות שתן
להורדת הקטלוג לחץ כאן

אי שליטה בצואה

אי שליטה בצואה, גורמים וטיפול לחוסר שליטה בשתן או בצואה יש השפעה פסיכולוגית חריפה. הטיפול בחולים עם שלשול דורש זמן רב ומשאבים. וגורם למבוכה אצל המטופל והמטפל כאחד. מחקרים מראים כי בבתי חולים, ובמיוחד בבתי אבות ובמוסדות עם אשפוז ארוך…